Kurumsal

Ar-Ge,

Tasarım ve Teknokent

 

İnovasyonun ve teknolojinin kalbi olan Ar-Ge ve Teknokent dünyasında sizlere güvenilir ve profesyonel mali müşavirlik hizmetleri sunmaktan gurur duyuyoruz. İşletmenizin mali yönetimine odaklanarak, sizlere finansal başarıya ulaşmanız için önemli bir destek sağlıyoruz.

Ar-Ge projelerinizin mali yönünü en iyi şekilde yönetmek, vergi optimizasyonu sağlamak ve teşviklerden en üst düzeyde faydalanmanızı sağlamak için buradayız. Deneyimli ve uzman kadromuzla, işletmenizin özel ihtiyaçlarına uygun çözümler sunuyoruz.

Ar-Ge ve Teknokent alanında uzmanlaşmış ekiplerimiz, geniş bir yelpazede mali müşavirlik hizmetleri sunmaktadır. Mali planlama, mali tabloların düzenlenmesi, vergi beyannamesi hazırlama, mali denetimler ve raporlama gibi konularda size yardımcı olmak için buradayız. İşletmenizin mali süreçlerini en iyi şekilde optimize ederek, rekabetçi avantaj sağlamanızı destekliyoruz.

Müşteri memnuniyeti bizim için en önemli önceliklerden biridir. Her müşterimizin ihtiyaçlarına özel olarak yaklaşıyor ve çözümlerimizi bu doğrultuda şekillendiriyoruz. İşbirliği ve şeffaflık ilkelerine dayalı bir yaklaşım benimsiyor ve sizlerle uzun vadeli bir ilişki kurmayı hedefliyoruz.

Şirketimiz, 35 kişilik kadrosuyla Teknokentler, Ar-Ge ve Tasarım Merkezlerine yönelik olarak aşağıdaki başlıklarda hizmetler sunmaktadır.

1. Mali Müşavirlik Hizmetleri

2. Ar-Ge Tasarım Merkezi Kurulum Süreci Mali Danışmanlığı

3. Teknokent Danışmanlığı

4. Hibe Destekler ve Proje Hazırlama Mali Süreçler

5. Tübitak Mali Rapor Hazırlama Hizmeti

6. Kapasite Raporu Alımı

7. Yerli Malı Belgesi Alımı

8. Tür Belgesi Alımı

9. Yatırım Teşvik Belgesi (Mali Uygulamaları)

10. Teknokent İstisna Kazanç Tespit Raporu

11. Teknokent Risk ve Uygunluk Denetimi

12. Ar-Ge Merkezi Risk ve Uygunluk Denetimi

13. Tasarım Merkezi Risk ve Uygunluk Denetimi

14. Ar-Ge Ve Tasarım Merkezi Mali Uygulama Eğitimi

15. Teknokent Mali Uygulama Eğitimi

16. Teknoyatırım Fizibilitesi

hizmetleri sunmaktadır.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Hakkımızda